Römay Asansör, 1973 yılında babamız Kemal Aydoğmuş tarafından sadece asansör montajıyla başlayan serüvenimiz değişen dünya şartları içerisinde vizyonunu genişletmek çalışan personel sayısını arttırmak ve daha geniş müşteri portföyüne hitap etmek için 1998 ylında kurumsallaşmış, bir aile şirketidir.

İstanbul’ da faaliyet gösteren ve bir aile şirketi olan Römay Asansör,Türkiye’ nin bir çok ilinde hizmet vermekle kalmayıp, SURİYE, MAKEDONYA, KIBRIS gibi ülkelerle de çalışmaktadır.

Römay Asansör’ ün faaliyet alanında her türlü elektrik ,makine dairesiz hidrolik, insan, yük, monşarj, panoramik,sedye, araç ve engelli asansörlerin yürüyen bant ve yürüyen merdivenlerin proje çizimi montajı ve servisi bulunmaktadır.

Römay Asanasör hizmet verdiği süre içerisinde ISO 9001-2008, TSE, HYB, CE, EN 13015, MARKA TESCİL BELGESİ, SANAYİ BAKANLIĞI SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK BELGESİ, SANAYİ BAKANLIĞI GARANTİ BELGESİ, MAKİNE MÜHENDİSİ ve ELEKTRİK MÜHENDİSİ bünyesinde bulunmaktadır.

Kendine yeni hedefler belirleyen şirketimiz, merkez ofisimizin yanında tüm asansör malzemelerinin tümünün bulunduğu 2 katlı bir showroom açarak hizmet ağını genişletmeye başlayan firmamız her geçen gün güçlenen alt yapısı ve uzman personelleri ile sektöre daha güvenli daha kaliteli hizmet sunarak yoluna devam etmektedir.

©Römay Asansör

Vizyonumuz

Her geçen gün kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırarak insanlara daha yüksek, daha hızlı, daha akıllı bir dünyada iletişim ve gelişim özgürlüğü vermek.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet sunmak, kaliteli ve kullanım ömrü açısından dayanıklı uzun ömürlü ürünler üretmek.

Stratejimiz

Piyasadaki lider konumumuzu korumak için kurumsal çalışma prensiplerimizi ve yönetim anlayışımızı geliştirerek hedeflerimizi gerçekleştirmek ve sürdürülebilir başarı sağlamak.

Belgelerimiz